Bukiet ślubny
2020-04-19

 

 

Co trzeba wziąć pod uwagę, zamawiając ślubny bukiet
Determinującą sprawą jest termin ślubu, bo to on określa z jakich kwiatów będziemy korzystać w danym momencie. Przede wszystkim ustalmy kolor i wielkość naszego bukietu. 

Czy charakter sukni ma znaczenie?
Sprawdzona porada: jeżeli twoja sukienka jest maksymalnie prosta, na pewno bukiet powinien być bardziej okazały - na przykład z wielu gatunków kwiatów. Modne teraz tak zwane sukienki boho najlepiej korespondują z bukietami z dodatkiem suszu. Jeżeli chcesz ukryć mankamenty figury, wiedz, że bukiet może ci w tym pomóc. Wszelkie zwisające elementy, jak wstążki czy kwiaty, wyciągają optycznie sylwetkę. Jeżeli suknia ma obfity wielowarstwowy dół (klasyczna princessa), to mały bukiet powiększy optycznie sylwetkę. Nie bój się dużych okazałych bukietów. One zawsze wyglądają zjawiskowo. 

Jakie są najmodniejsze bukiety ślubne?
Od dwóch sezonów bardzo modny jest susz. Prawie wszystkie panny młode chciały go mieć w bukiecie. I tak szybko, jak się nim zachwyciliśmy, tak szybko nam się znudził, Powtarzalność suszonych elementów w bukiecie sprawia, że przestaje być wyjątkowy i staje się pospolity. Naturalne kwiaty, choć uważamy je za pospolite, dają nam nieskończoną ilość kombinacji i sprawiają, że nasz bukiet jest jedyny w swoim rodzaju.
 

 

Opracowano na podstawie artykułu „Sezonowe piękności”, Claudia, wydanie specjalne „Ślub”, numer 1/2020. 

Idealna kreacja dla Panny Młodej

Czytaj więcej

Co warto wiedzieć planując ślub

Czytaj więcej

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz

Kierownik restauracji

E-mail:
kontakt@magnolia-kruszyn.pl
Tel:
+48 665 357 990