Sala weselna w Kruszynie koło Bydgoszczy

Dzień ślubu jest niezapomnianym wydarzeniem, które chcemy świętować w wyjątkowym miejscu i w gronie najbliższych. Otoczenie, w którym odbywa się przyjęcie weselne, może wprowadzać niezwykłą atmosferę i podkreślać rangę uroczystości.

Mając na uwadze, jak ważna i pozostająca w pamięci jest sala weselna, stworzyliśmy dla Państwa to wyjątkowe miejsce. Wspomniana, urokliwa sala usytuowana jest w Kruszynie w okolicach Bydgoszczy. Niedaleka odległość od Bydgoszczy i dogodny dojazd sprawiają, że jest to wymarzone miejsce na wesele.

Zaślubiny są podniosłym wydarzeniem, dlatego też większość Par Młodych chcąc podkreślić ich rangę, decyduje się na przyjęcie w eleganckim miejscu. Stąd też nasza sala na wesele urządzona została właśnie w tym stylu.<br /> Stonowane kolory ścian połączone ze złotymi dodatkami wprowadzają wykwintny i elegancki charakter. Radość świętowania warto dzielić z rodziną i przyjaciółmi. Przestronne wnętrze naszej sali weselnej w Bydgoszczy pomieści więc nawet 160 gości. Warto wybrać to miejsce, aby móc wspólnie spędzić czas w wyjątkowej atmosferze.

Stylowe wnętrze, które pomieści wszystkich gości

Zaślubiny są podniosłym wydarzeniem, dlatego też większość Par Młodych chcąc podkreślić ich rangę, decyduje się na przyjęcie w eleganckim miejscu. Stąd też nasza sala na wesele urządzona została właśnie w tym stylu.
Stonowane kolory ścian połączone ze złotymi dodatkami wprowadzają wykwintny i elegancki charakter. Radość świętowania warto dzielić z rodziną i przyjaciółmi. Przestronne wnętrze naszej sali weselnej w Bydgoszczy pomieści więc nawet 160 gości. Warto wybrać to miejsce, aby móc wspólnie spędzić czas w wyjątkowej atmosferze.

Menu weselne

Kompleksowa obsługa przyjęcia weselnego

Organizacja wesela wiąże się z wielkimi przygotowaniami. Wybierając salę na wesele w okolicy Bydgoszczy, warto powierzyć się w zaufane ręce osób, które organizowały już setki takich uroczystości. Z chęcią wysłuchamy Państwa marzeń i postaramy się je zrealizować. Bogate i wyrafinowane menu, nad którego realizacją pracuje zespół profesjonalnych kucharzy, zachwyci wielbicieli dobrej kuchni. Rzetelna i fachowa obsługa kelnerska sprawi, że wieczór upłynie w przyjemnej, niczym niezmąconej atmosferze.

Galeria

Aktualności

No news to display